تاریخچه

شرکت پارس پلاستیک خوزستان

شرکت پارس پلاستیک خوزستان در سال 1374 در خوزستان با هدف تولید ورق و ظروف بسته بندی صنایع غذایی و لبنی در شهر اهواز تاسیس گردید. این شرکت در ابتدا با ورقهای پلی استایرن و پلی پروپیلن جهت صنایع لبنی و استفاده  در ماشین آلات فرم فیل سیل ( form , fill & seal ) با ظرفیت 1500 تن در سال شروع به کار نمود و در ادامه در سال 1383 اقدام به نصب ماشین آلات ترموفورمینگ و چاپ افست خشک با جدیدترین تکنولوژی روز و افزایش ظرفیت تولید تا 4500 تن ورق و ظروف پلی استایرن و پلی پروپیلن نمود.

طرح توسعه بعدی شرکت جهت تولید ورقهای پلی اتیلن ترفتالئات (PET  ) وظروف بسته بندی شفاف    pet  با ظرفیت 4000 تن، در سال 1390 به بهره برداری رسید و در سال 1399 با نصب 2 خط تولید ورق pet   و یک خط تولید ورق pp جدید و خطوط بسیار پیشرفته ترموفورمینگ روباتیک ظرفیت تولید این شرکت جمعاً به میزان 20 هزار تن در سال رسیده است.

مدیریت این مجموعه امیدوار است همچون گذشته همگام با تکنولوژی روز دنیا با استفاده از روشهای ابداعی، نیروی انسانی متخصص بومی، ماشین آلات مدرن و مواد اولیه مرغوب، محصولات با کیفیت بالا در کمترین زمان و پایین ترین قیمت در اختیار مشتریان داخلی و خارجی خود قرار دهد.

پشتیبانی

پاسخگویی مداوم جهت درخواست ها قبل و بعد از خرید کالا از این شرکت

مواد اولیه

استفاده از مواد اولیه متناسب با محصول درخواستی و استاندارد

قیمت

پایین بودن قیمت به دلیل استفاده از متدهای صحیح تولید و کاهش هزینه ها

کیفیت

بالا بودن کیفیت و رضایت مشتری

نمایشگاه

گالری تصاویر

پرسنل شرکت پارس پلاستیک آماده ارائه مشاوره و خدمت جهت مرتفع ساختن نیاز شما عزیزان میباشند